PROGRAMMERING

Maandag:
00:00 – 08:00 De Nacht
08:00 – 19:00 Nonstop & Informatie
19:00 – 21:00 De Daverende 15 Show” met de NL Top 15 – Eric de Craene (HH.)
21:00 – 22:00 Muziek en meer – Petra (HH.)
22:00 – 23:00 Nonstop & Informatie
23:00 – 00:00 Easy Listening

Dinsdag:
00:00 – 08:00 De Nacht
08:00 – 20:00 Nonstop & Informatie
20:00 – 21:00 Gospel Music – Bert Niesing (HH)
21:00 – 23:00 Nonstop & Informatie
23:00 – 00:00 Easy Listening

Woensdag:
00:00 – 08:00 De Nacht
08:00 – 19:00 Nonstop & Informatie
19:00 – 21:00 Verzoekplatenprogramma (HH.)
21:00 – 22:00 Country & West op z’n best – Johan de Jong
22:00 – 23:00 Nonstop & Informatie
23:00 – 00:00 Easy Listening

Donderdag:
00:00 – 08:00 De Nacht
08:00 – 20:00 Nonstop & Informatie
20:00 – 21:00 Wouter Brakman met drie om drie
21:00 – 22:00 Klassiek – Piet Brakman (HH.)
22:00 – 23:00 Nonstop & Informatie
23:00 – 00:00 Easy Listening

Vrijdag:
00:00 – 08:00 De Nacht
08:00 – 11:00 Nonstop & Informatie
11:00 – 12:00 Met Bert Het Weekend In – Bert Niesing
12:00 – 13:00 De Gouden Vrijdagmiddag Gebeurtenis Roel Van Antwerpen
13:00 – 14:00 De Gouden Vrijdagmiddag Gebeurtenis Arno Van Boven
14:00 – 15:00 De Gouden Vrijdagmiddag Gebeurtenis Wilco Brakman
15:00 – 16:00 De Gouden Vrijdagmiddag Gebeurtenis Tim Hoek
16:00 – 17:00 Bert Van Der Laan
17:00 – 18:00 Jan van Rooi
18:00 – 19:00 Hans van Dam
19:00 – 21:00 HitHoek – Tim Hoek (HH.)
21:00 – 22:00 Berts Platen Archief – Bert Niesing
22:00 – 23:00 Nonstop & Informatie
23:00 – 00:00 Easy Listening

Zaterdag:
00:00 – 08:00 De Nacht
08:00 – 09:00 Nonstop & Informatie
09:00 – 11:00 HitHoek – Tim Hoek
11:00 – 12:00 Met Bert Het Weekend Door – Bert Niesing
12:00 – 14:00 Van Boven in de middag – Arno van Boven
14:00 – 16:00 Zaterdagmiddag Matinee – Jeroen Jansen
16:00 – 18:00 Je maatje in muziek – Klaas van het Hof
18:00 – 19:00 Regiowijzer – Arno van Boven & Wouter Brakman
19:00 – 20:00 Sonja
20:00 – 21:00 Club Chique – Neil Petrovich
21:00 – 22:00 Het Muziekpaleis – John Westland
22:00 – 23:00 Nonstop & Informatie
23:00 – 00:00 Easy Listening

Zondag:
00:00 – 07:00 De Nacht
07:00 – 09:00 Nederlandstalige Volksmuziek
09:00 – 10:00 Klassiek – Piet Brakman
10:00 – 11:00 Nederlandstalige Hits – Wilco Brakman
11:00 – 12:00 Regiowijzer – Arno van Boven & Wouter Brakman (HH.)
12:00 – 14:00 Verzoekplatenprogramma
14:00 – 16:00 “De Daverende 15 Show” met de NL Top 15 – Eric de Craene
16:00 – 17:00 “Muziek en Meer” – Petra
17:00 – 18:00 Berts Platen Archief – Bert Niesing
18:00 – 19:00 Gospel Music – Bert Niesing
19:00 – 20:00 Goud van Oud – Johan de Jong
20:00 – 21:00 Country & West op z’n Best – Johan de Jong
21:00 – 22:00 Het Muziekpaleis – John Westland
22:00 – 23:00 The Oldies Project – Roel van Antwerpen
23:00 – 00:00 Easy Listening

Loading...